Школа безпеки «ТЯМ» – новий простір для формування культури безпеки


Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.10.2021 №1/9-523 «Щодо участі в інформаційній кампанії» Департамент освіти і науки облдержадміністрації (лист ДОН ЗОДА від 11.10.2021 №3799/03.2-14) повідомляє, що впродовж вересня-листопада 2021 року Український фонд «Благополуччя дітей» в рамках проекту Ради Європи «Боротьба з насильством над дітьми в Україні» проводить інформаційну кампанію, що спрямована на привернення уваги батьків і освітян до проблеми сексуального насильства над дітьми онлайн і офлайн, підвищення рівня обізнаності про культуру безпеки, яка захищає від насильства.

За дослідженнями Ради Європи, 1з 5 дітей зазнають бодай однієї форми сексуального насильства офлайн. У 70-80% випадків сексуального насильства над дитиною офлайн агресором є людина, яку дитина добре знає (близький родич, друзі родини,  тренери та інші). Згідно з дослідженнями МБО «Служба порятунку дітей», у 2020р. 23,5% дітей зіткнулися з однією із ситуацій сексуального насильства онлайн. Тож кібербулінг, секстінг, порнопомста – це для дорослих незрозумілі слова, а для багатьох дітей – небезпечна реальність. Наш обов’язок, як дорослих, навчити дітей правилам безпечної поведінки,  вчити розпізнавати ризики відповідно до віку та побудувати довірливі взаємини, щоб вчасно прийти на допомогу.

Матеріали кампанії розміщені на сторінці «Школа безпеки ТЯМ» веб-сайту Українського фонду «Благополуччя дітей за посиланням https://childfund.org.ua/diialnist/shkola-bezpeki-tyam

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *