Призупиняється освітній процес на невизначений термін


У зв’язку із широкомасштабною агресією РФ, в закладах освіти Житомирської області з 14 березня призупиняється освітній процес на невизначений термін.

Шановні учні та батьки! Якщо зараз ви знаходитесь у безпеці та у вас є доступ до інтернету, для навчання наразі можна використовувати наступні платформи ?

Всеукраїнська школа онлайн. Там розміщені відео уроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів. У платформи також є мобільний додаток.

Дистанційна школа «Оптіма» відкрила безкоштовний доступ до своїх навчальних матеріалів телеуроків.

Зазначимо, що учні, які вимушені були тимчасово змінити місце проживання, за заявою одного із батьків можуть бути переведені (зараховані) на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучатися до навчання у закладах загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування. Для цього вам необхідно зв’язатися з вашим класним керівником.

Після відміни воєнного стану учні матимуть можливість надолужити пропущений матеріал. Буде скориговано програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації.

Той, хто хоче вчитися, завжди знайде можливість! Не нехтуйте, будь ласка, цими пропозиціями, адже зараз це ледь не єдина можливість школярам отримувати знання.

#важливо

⚡️1 березня ми повідомляли, що учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільнено від проходження ДПА.

Наразі Міністерством освіти і науки України відпрацьовуються зміни щодо ДПА для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти у 2022 році. Тобто для випускників ДПА та ЗНО ще не відмінили, однак до Верховної Ради вже подано відповідний законопроєкт. Попередньо повідомляється, що вступ до закладів вищої освіти буде проводитись за певною електронною системою, яка зараз розробляється.

Про завершення 2021/2022 навчального року, оцінювання знань учнів та видачу документів про освіту вас буде інформовано додатково.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *