Наказ про вжиття заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19


ЖИТОМИРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 15

  

НАКАЗ                                                                                               

03.03.2020                                                                            №  2-а/г         

                                                                                             

Про вжиття заходів

щодо запобігання занесенню

і поширенню  СОVID-19

 

На виконання протоколу № 6 від 27.02.2020 та № 7 від 02.03.2020 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, наказу департаменту освіти Житомирської міської ради № 67 від 02.03.2020 «Про вжиття заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19»  

 

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити План організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 у закладі (додаток 1).
 2. Заборонити проведення масових, святкових, розважальних, спортивних заходів, а також організоване відвідування місць масового перебування населення.
 3. Сестрі медичній Осипчук Л.М.
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з педагогічними працівниками, допоміжним та технічним персоналом закладу з питань профілактики COVID-19.
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з учнями з питань профілактики COVID-19.
  • Щоденно проводити візуальний контроль за станом здоров’я учнів закладу. У разі виявлення симптомів захворювання (підвищена температура, кашель, нежить) викликати батьків та відправляти учнів додому.
  • Щоденно проводити огляд кабінетів та класних кімнат відповідно до функціональних обов’язків з метою контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.
 4. Застуникам директора з НВР Мельник Л.Л., Слівінській Н.І., Нестерчук Г.І.:
  • Забезпечити розміщення інформаційних матеріалів, наданих управлінням охорони здоров’я Житомирської міської ради та Житомирським міським управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, в закладі (на сайті, інформаційних куточках та стендах, у вестибюлі, на вході у приміщення закладу, кабінетах, класних кімнатах, медпункті, коридорах, санвузлах перед обіднім, спортивним, залами.
  • Щоденно проводити огляд кабінетів та класних кімнат відповідно до функціональних обов’язків з метою контролю за дотриманням протиепідемічних заходів.
 5. Класним керівникам, класоводам та вчителям школи:
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з учнями з питань профілактики COVID-19.
  • Шляхом розміщення пам’яток у класних групах у вайбері, інших соцмережах провести роз’яснювальну роботу з батьками учнів з питань профілактики COVID-19, недопущення відвідування закладу хворими дітьми.
  • Розмістити інформаційні матеріали з питань профілактики COVID-19 в класних куточках та навчальних кабінетах.
  • Щоденно перед першим уроком проводити візуальний контроль за станом здоров’я учнів класу, цікавитися станом їх здоров’я у бесіді. У разі виявлення симптомів захворювання або скарг учнів направляти їх до медпункту.
  • На кожній перерві перебувати з учнями за межами класної кімнати, під час чого проводити якісне провітрювання.
 6. Завгоспу школи Городецькій Т.Д.:
  • Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з допоміжним та технічним персоналом закладу з питань профілактики COVID-19.
  • Забезпечити контроль за проведенням вологого прибирання класних кімнат, санвузлів, коридорів та допоміжних приміщень з використанням деззасобів.
  • У класних кімнатах та кабінетах розмістити графіки прибирання та зобов’язати технічний персонал роботи відмітки з часом прибирання.
  • Забезпечити достатній запас мила, миючих та дезінфікуючих засобів та контролювати їх наявність у санвузлах та умивальниках біля їдальні.
  • Спільно з медичними працівниками щоденно контролювати стан здоров’я технічних працівників. У разі виявлення симптомів респіраторних захворювань, діяти за інструкцією.
 7. Покласти персональну відповідальність на сестру медичну за проведення профілактичних та протиепідемічних заходів у закладі.
 8. Вчителю інформатики Рудик А.В. розмістити наказ на сайті школи.
 9. Довести наказ до відома всіх працівників закладу на нараді 04 березня 2020.
 10. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

    Директор школи                                                   А.П.Жигора

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З наказом від 03.03.2020 № 2-а/г ознайомлені

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *