Мобільний додаток створений для пошуку зниклих дітей


«ВОЗЗ’ЄДНАТИ УКРАЇНУ»: НАЦПОЛІЦІЯ ЗАПУСТИЛА НОВИЙ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ІЗ ПОШУКУ ЗНИКЛИХ ДІТЕЙ

Національна поліція України запустила мобільний застосунок «Reunite Ukraine». Мобільний додаток є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей, з урахуванням потреб України в умовах війни. Про це повідомили в Міністерстві внутрішніх справ України.
Мобільний додаток розроблено у співпраці з американською приватною компанією «Find My Parent», основною метою діяльності якої є розширення можливостей людей у всьому світі щодо пошуку та відновлення зв’язків зі своїми сім’ями за допомогою технологій штучного інтелекту.
Крім членів сімей у додатку можуть зареєструватися небайдужі люди та передати відому їм інформацію про українських дітей, які перебувають у російській федерації чи на окупованих територіях, і відвідують там школи, дитсадки тощо.

Як це працює:
1. Завантажте безкоштовний додаток «Reunite Ukraine» в App Store або Google Play.
2. Створіть профіль, додавши інформацію та фотографії про себе та свою родину, зокрема тієї особи, яка розшукується. Чим більше інформації завантажується, тим ефективнішим є пошук.
3. Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine порівняє ваші дані із даними членів вашої родини, коли вони також створять профілі.
4. У разі збігу інформації між двома профілями працівники поліції здійснюють їхню перевірку.
5. Особи, дані яких збігаються в додатку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями.
6. Тепер ви можете швидко возз’єднатися зі своїми близькими, де б ви не були.