Любі учні нашої школи та шановні батьки!


У зв’язку із воєнним станом та широкомасштабною агресією РФ в закладах освіти Житомирської міської територіальної громади з 14 березня 2022 року призупиняється освітній процес на невизначений термін (лист Департаменту освіти Житомирської міської ради N 504 від 11.03.22 року).

Інформуємо вас про можливість (за наявності доступу до інтернету) навчання з використанням електронних ресурсів Всеукраїнської школи онлайн (https://lms.e-school.net.ua/).

Діти також можуть використовувати матеріали, що розміщені на навчальній платформі дистанційної школи “Оптіма”, яка відкрила безкоштовний доступ до них (https://mon.gov.ua/ua/news/bezplatne-navchannya-u-shkoli-optima-1-11-klasi) та інші матеріали і телеуроки.

Учні, які були вимушені тимчасово змінити місце проживання, за заявою одного із батьків можуть бути переведені (зараховані) на екстернатну, сімейну, дистанційну форми навчання або долучитися до навчання на базі закладів загальної середньої освіти за місцем тимчасового перебування.

Після завершення воєнного стану учні закладу загальної середньої освіти матимуть можливість надолужити пропущений матеріал. Для цього буде скориговано програми, організовано додаткові заняття та індивідуальні консультації.

Мирного неба нам!

Все буде Україна!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *